מה זה Google My Business – הקמת פרופיל לעסק ב4 שלבים פשוטים

נמרוד רייזנר שיווק עסקים קטנים
נמרוד רייזנר
מומחה לשיווק עסקים קטנים. הבעלים של אתר טופר.

עברו הימים בהם אנשים דפדפו בספרי טלפונים או הסתמכו על שלטי חוצות. כיום הרוב פשוט פונים למנועי החיפוש באינטרנט, ובמיוחד ל־‏Google. לאור זאת, נוכחות דיגיטלית של כל עסק באשר הוא היא קריטית להצלחתו. במרכז שינוי זה עומד כלי חיוני אחד: Google My Business או בשפה המקומית, גוגל מיי ביזנס. בשביל עסקים קטנים בישראל, גוגל מיי ביזנס הוא כלי חשוב ביותר ורב עוצמה – ומאוד מאוד חשוב – כלי חינמי לחלוטין שיכול בהחלט לשים אתכם במקומות הראשונים בגוגל ללא עלות. אל תוותרו עליו!

מה זה Google My Business?

Google My Business (או בקיצור GMB) הוא שירות חינמי רב־עוצמה מבית ענקית החיפוש גוגל. שירות זה מאפשר לעסקים לנהל ולשלוט בנוכחות המקוונת שלהם. זוהי פלטפורמה שהתפתחה במשך השנים, החל מ־Google Places, דרך Google+ Local, ועד לגרסה הנוכחית והמשוכללת.

כאשר אתם מחפשים מסעדה, מספרה או כל עסק מקומי אחר ב־Google, המידע הבולט שמופיע בצד ימין של תוצאות החיפוש או ב־Google Maps -‏ זהו למעשה הפרופיל של אותו עסק ב־Google My Business. הפלטפורמה מאפשרת לבעלי עסקים להציג מידע חיוני כמו שעות פעילות, כתובת וטלפון, אך גם להעשיר את הפרופיל בתמונות, לקבל ולנהל ביקורות של לקוחות, ואפילו לפרסם עדכונים ומבצעים. זהו למעשה חלון הראווה הדיגיטלי של העסק, המאפשר שליטה מלאה במידע המוצג עבור הצרכנים הפוטנציאליים.

למה חשוב לעסקים להיות נוכחים ב־Google?

התשובה הפשוטה: כי שם נמצאים הלקוחות שלכם. בעידן החיפוש הנוכחי, הרוב מוחלט של הצרכנים מסתמך על חיפוש באינטרנט למציאת עסקים בסביבתם, בין אם מדובר במסעדה לארוחת ערב, מוסך לתיקון הרכב או חנות פרחים לאירוע מיוחד. עם נתח שוק של מעל 90%, גוגל היא ללא ספק השחקן הדומיננטי בזירה הזו. כאשר לעסק יש פרופיל איכותי ומתוחזק ב־GMB, הוא זוכה לנראות משמעותית יותר בתוצאות החיפוש ובמפות, ממש בעמוד הראשון. זו לא רק נראות, אלא גם בניית אמון: הכוכבים והביקורות שמציג Google My Business הם מהגורמים המשפיעים ביותר על החלטות הקנייה של הצרכנים. אנשים נוטים לבחור בעסקים בעלי דירוג גבוה ולקרוא את חוות הדעת לפני שהם מתקשרים או מגיעים פיזית אל העסק.

חשיבות הנוכחות ב־Google מסתכמת יותר מאשר בנראות ובאמון. המידע שמספק גוגל מיי ביזנס, כמו שעות פעילות מדויקות או מספר טלפון נכון, הוא חשוב מאין כמוהו. צרכן שמגיע לחנות סגורה או מנסה להתקשר למספר שגוי, סביר להניח שלא ישוב לאותו עסק. נוכחות טובה בגוגל מיי ביזנס מובילה ישירות להגדלת התנועה, הן לאתר העסק והן לחנות הפיזית, ובסופו של דבר -‏ להמרות גבוהות יותר. יתרה מכך, GMB הוא רכיב מפתח ב־SEO מקומי. עסקים שמנהלים היטב את פרופיל ה־GMB שלהם, נהנים מדירוג גבוה יותר בחיפושים המקומיים, מה שמקנה להם יתרון משמעותי על פני מתחריהם. בעולם התחרותי של היום, עסק ללא נוכחות בגוגל מיי ביזנס פשוט מאפשר למתחריו לתפוס את מקומו.

דוגמה מצוינת לכך היא מסעדה שנפתחה לאחרונה. בשבועות הראשונים היא הסתמכה בעיקר על חשיפה באמצעות פליירים ופרסום בעיתון מקומי, עם תוצאות מאכזבות. לאחר שהקימה פרופיל ב־GMB, הוסיפה תמונות מושכות של המנות והדגישה את המטבח הייחודי שלה, המסעדה החלה להופיע בחיפושים כמו “מסעדה איטלקית באזור”. במהלך החודש הראשון אחרי העליה לאוויר של GMB, המסעדה חוותה עלייה של 70% בביקורים באתר ו־50% יותר לקוחות שהגיעו פיזית -‏ רובם ציינו שמצאו את המקום דרך Google.

עם זאת, חשוב לזכור ש־Google My Business אינו רק לוח מודעות דיגיטלי, אלא גם פלטפורמת תקשורת. הוא מאפשר אינטראקציה ישירה עם הלקוחות באמצעות מענה לביקורות, מענה לשאלות או שיתוף עדכונים. מדובר בהזדמנות לבניית קשרים, לטיפול בבעיות ולחיזוק המותג. ומה היופי האמיתי בכל זה? גוגל מיי ביזנס הוא כלי שיווק דיגיטלי רב־עוצמה שמוצע לעסקים ללא שום עלות (!). בעולם שבו כל שקל ואגורה נספרים, מדובר הזדמנות שאף עסק לא יכול להרשות לעצמו לפספס.

מה זה google my business

איך מקימים פרופיל ב־Google My Business?

לאחר שהבנו את היתרונות המשמעותיים של גוגל מיי ביזנס, השאלה המתבקשת היא: איך מתחילים? האמת היא שהקמת פרופיל ב־GMB היא תהליך פשוט יחסית, אך חשוב לבצע בו כל שלב בקפידה. הפרופיל שלכם הוא הפנים הדיגיטליות של העסק שלכם -‏ וכמו בכל דייט ראשון, גם כאן הרושם הראשוני הוא שקובע.

השלב הראשון: יצירת חשבון

פתחו את הדפדפן, נווטו אל google.com/business והקליקו על “הוסף את העסק שלך ל־Google”. אם כבר יש לכם חשבון Google (למשל, עבור Gmail או YouTube), השתמשו בו. אם לא, תצטרכו ליצור חשבון חדש. לאחר ההתחברות, תתבקשו להזין את שם העסק שלכם. זה השלב בו תחפשו אם העסק כבר קיים ב־Google -‏ לפעמים גוגל יוצרת רישומים אוטומטיים על סמך מידע מהאינטרנט. אם העסק שלכם לא נמצא, תוכלו להוסיף אותו.

חשוב לזכור

השתמשו בשם המדויק של העסק כפי שהוא מופיע בשלטים, בניירת העסקית ובאתר האינטרנט שלכם. עקביות בשם העסק מסייעת ל־Google לוודא שהמידע אמין ומשפרת את הדירוג שלכם בתוצאות החיפוש.

השלב השני: מילוי פרטי העסק

לאחר יצירת החשבון, תוכלו לספק מידע בסיסי אך חיוני אודות העסק. זה כולל את הכתובת המדויקת, מספר הטלפון, אתר האינטרנט ושעות הפעילות. אם אתם עסק שמציע שירות עד בית הלקוח (למשל, מנקה חלונות או שרברב), סמנו זאת ב־”אזור שירות” והגדירו את הטווח הגיאוגרפי שבו אתם פועלים.

דייקו בכל פרט. כתובת שגויה עלולה לשלוח לקוחות למקום הלא נכון, בעוד ששעות פעילות לא מעודכנות עלולות להוביל למתן ביקורת שלילית מלקוח שהגיע כשהעסק סגור.

השלב השלישי: אימות הבעלות על העסק

זהו אחד השלבים החשובים ביותר. Google רוצה לוודא שאתם אכן הבעלים או המנהלים המורשים של העסק, וזאת כדי למנוע מצבים שבהם גורמים לא מורשים משנים מידע או משתלטים על הפרופיל. לעיתים, גוגל תציע לשלוח לכם גלויה בדואר עם קוד אימות לכתובת העסק שציינתם. הדבר לוקח בממוצע עד 5 ימי עסקים.

ישנן גם אפשרויות אימות נוספות, כמו אימות טלפוני או אימות באמצעות אימייל, אך הן זמינות רק בתנאים מסוימים. למשל, אם לעסק שלכם כבר יש נוכחות מבוססת ב־Google באמצעות תג אנליטיקס באתר. עד השלמת תהליך האימות, תוכלו לערוך חלק מהפרטים בפרופיל, אך הוא עדיין לא יופיע בתוצאות חיפוש.

טיפ מהמומחים

אם יש לכם מספר סניפים או עסקים מרובים, Google מציעה עבורכם כלים לניהול ואימות בקנה מידה גדול. למשל, בעלי רשת מסעדות יכולים לאמת את כל הסניפים בבת אחת באמצעות תהליך אימות מיוחד.

השלב הרביעי: בחירת הקטגוריות והתגיות הנכונות

הקטגוריות והתגיות בגוגל מיי ביזנס הן כמו מילות מפתח עבור העסק שלכם -‏ הן מסייעות ל־Google להבין במה אתם עוסקים ולהציג אתכם בתוצאות החיפוש הרלוונטיות. למשל, אם אתם מנהלים מאפייה, קטגוריה כמו “מאפייה” תהיה ברורה. אבל אם אתם מתמחים בעוגות חתונה, כדאי גם להוסיף את הקטגוריה “עוגות חתונה”. ככה, כשזוג יחפש “עוגות חתונה באזור”, הסיכוי שתופיעו יגדל משמעותית.

גוגל מציעה מגוון רחב של קטגוריות, ומומלץ לחקור ולבחור את אלה המתארות בצורה המדויקת ביותר את העסק שלכם. תוכלו לבחור קטגוריה ראשית אחת ועד תשע קטגוריות משנה. למשל, מסעדה עשויה לבחור ב”מסעדה איטלקית” כראשית ולהוסיף “פיצריה”, “מסעדת פסטה” ו”גלידריה” כקטגוריות משנה.

מעבר לקטגוריות, Google מאפשרת גם להוסיף תגיות או מאפיינים. אלה כוללים דברים כמו “ידידותי לכלבים”, “נגיש לנכים”, “משלוחים” או “חניה חינם”. תגיות אלו לא רק מושכות את תשומת לב הלקוחות אלא גם מסייעות לגוגל להבין טוב יותר את חווית הלקוח בעסק שלכם.

חשוב מאוד לא להיסחף ולהוסיף קטגוריות או תגיות שאינן באמת רלוונטיות רלוונטיות. לדוגמה, מספרה לא צריכה לסמן את עצמה כ”מכון יופי” רק כדי להופיע ביותר חיפושים. גוגל מזהה טקטיקות כאלה ועלולה להעניש את העסק בדירוגי החיפוש. במקום זאת, התמקדו בקטגוריות ובתגיות שבאמת משקפות את מה שהעסק שלכם מציע.

הקמת פרופיל ב־Google My Business אולי נשמעת כמו משימה טכנית, אך היא הרבה מעבר לכך. כל שלב -‏ החל מיצירת החשבון ועד לבחירת הקטגוריות -‏ הוא הזדמנות להציג את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר. דיוק במידע, אימות הבעלות ובחירה חכמה של קטגוריות מבטיחים שהפרופיל שלכם לא רק יופיע בחיפוש, אלא שגם יופיע בחיפושים הנכונים, ובפני הקהלים הנכונים. זכרו, בגוגל מיי ביזנס הרושם הראשוני שאתם יוצרים עשוי להיות ההזדמנות היחידה שלכם להפוך גולש במנוע חיפוש לאורח, ואורח ללקוח קבוע.

איך עושים אופטימיזציה עבור פרופיל ב־Google My Business?

ברכות! הקמתם פרופיל חדש ב־Google My Business! אבל לפני שאתם רצים לספר לחבר׳ה, כדאי להבין שזו בעצם רק ההתחלה. כדי באמת למצות את מלוא הפוטנציאל של הכלי הזה, עליכם לבצע אופטימיזציה (SEO) -‏ תהליך שבו אתם עורכים ומשפרים כל היבט בפרופיל שלכם. זה לא רק עניין של שיפור הדירוג בחיפוש (אף שזה חשוב מאוד); אופטימיזציה נכונה הופכת את הפרופיל שלכם למושך, משכנע ומניע לפעולה.

העלאת תמונות איכותיות

בעידן הדיגיטלי, הרושם הראשוני הוא כמעט תמיד ויזואלי. התמונות שאתם מעלים לגוגל מיי ביזנס הן לא רק קישוט -‏ הן כלי שיווקי רב־עוצמה. גוגל מציעה מספר סוגי תמונות: תמונת פרופיל (בדרך כלל הלוגו שלכם), תמונת כותרת (שמוצגת בהבלטה) ותמונות נוספות המציגות את העסק.

עבור מסעדה, למשל, תמונת הכותרת יכולה להיות צילום מקצועי של המנה הפופולרית ביותר. תמונות נוספות צריכות לכלול את חזית המסעדה (כדי שהלקוחות יזהו אותה ברחוב), את פנים המסעדה (כדי להציג את האווירה), את הצוות בפעולה, וכמובן, מגוון מנות נבחרות מתוך התפריט. בית מלון ירוויח מתמונות של החדרים, הלובי, הבריכה ונופי הסביבה. מספרה תציג תספורות, צבעים ואת עמדות העבודה המסודרות.

כלל הזהב

אנא מכם השקיעו בצילום מקצועי. תמונות באיכות גבוהה, בתאורה טובה ובקומפוזיציה נכונה, לא רק מושכות את העין אלא גם משדרות מקצועיות. לפי נתוני Google, עסקים עם תמונות איכותיות זוכים ל־35% יותר קליקים לאתר ו־42% יותר בקשות להוראות הגעה. אופציה נוספת שכדאי לשקול היא צילום סיור וירטואלי, שיעניק לגולשים תחושה אמיתית של איך נראה המקום באמצעות תמונות בנות 360 מעלות.

כתיבת תיאור עסק מושך

אם תמונות הן ה”קרס” שתופס את תשומת הלב, אז תיאור העסק הוא ה”פיתיון” שגורם ללקוח להתעניין. בגוגל מיי ביזנס עומדים לרשותכם 750 תווים לתיאור העסק -‏ לכן נצלו אותם בחוכמה. הטקסט צריך להיות מושך ואינפורמטיבי ולהתמקד בערך שאתם מספקים ללקוח.

התחילו עם המידע החשוב ביותר: במה אתם מתמחים? מה מייחד אתכם? הינה דוגמה היפותטית: ”אנחנו במסעדת ‘טעמי איטליה’ מביאים את לב טוסקנה אל רמת גן. מאז 1980 אנו מציעים מטבח איטלקי אותנטי, עם פסטות ביתיות ורטבים ממתכונים משפחתיים”. לאחר מכן ניתן להוסיף פרטים ספציפיים: “ההתמחות שלנו בניוקי תרד ורביולי כמהין זיכתה אותנו בפרס ‘המסעדה האיטלקית הטובה ביותר’ לשנת 2023”.

אל תשכחו לשלב קריאה לפעולה: “הזמינו שולחן עוד היום וגלו למה הסועדים הקבועים שלנו מכנים אותנו ‘פינה איטלקית אמיתית'”. השתמשו בשפה רגשית מעוררת חושים, במיוחד עבור עסקים בתחום האוכל, הבילוי או היופי.

הוספת שעות פעילות ופרטי קשר

נתונים מראים ששני שליש מהצרכנים מאבדים אמון בעסק המציג מידע שגוי או לא מעודכן. לכן, שעות הפעילות ופרטי הקשר שלכם בגוגל מיי ביזנס חייבים להיות מדויקים ועדכניים. זה נשמע בסיסי, אבל זו אחת הטעויות הנפוצות ביותר.

ציינו את שעות הפעילות הרגילות שלכם, אך אל תשכחו גם שעות מיוחדות -‏ למשל, אם המטבח במסעדה נסגר מוקדם יותר מהבר. לקראת חגים או אירועים מיוחדים, עדכנו את השעות מראש. Google אפילו מאפשרת לכם להגדיר שעות שונות לשירותים שונים -‏ למשל, מספרה יכולה לציין שעות נפרדות לתספורות ולטיפולי צבע.

עבור פרטי קשר, השתמשו במספר טלפון שמישהו תמיד יענה בו. אם יש לכם מספר ייעודי להזמנות או לשירות לקוחות, זה המספר שכדאי להציג. הוסיפו גם אפשרויות קשר משניות כמו אימייל או WhatsApp, אם זה רלוונטי לעסק שלכם.

שילוב מילות מפתח רלוונטיות

מילות מפתח הן המילים והביטויים שאנשים משתמשים בהם כדי לחפש עסקים כמו שלכם. שילוב חכם שלהן בפרופיל GMB עוזר ל־Google להבין טוב יותר את העסק שלכם ולהתאים אותו לחיפושים הרלוונטיים. אבל היזהרו: שימוש יתר או לא טבעי במילות מפתח (“ספאמינג”) עלול לגרור עונשים מצד גוגל.

התחילו עם מחקר מילות מפתח. השתמשו בכלים כמו Google Keyword Planner או שירותים מקוונים אחרים כדי לזהות מה אנשים באזור שלכם מחפשים. למשל, מסעדה באילת עשויה לגלות שמונחים כמו “מסעדות דגים באילת”, “ארוחת ערב רומנטית בים האדום” או “מסעדה עם נוף לים באילת” הם פופולריים.

שלבו את מילות המפתח באופן טבעי בכל חלקי הפרופיל: בשם העסק, בקטגוריות, בתיאור העסק, בפוסטים ועדכונים וכן בתשובות לשאלות.

זכרו, המטרה היא לא רק להופיע בחיפוש, אלא להופיע בפני האנשים הנכונים -‏ אלה שבאמת מחפשים את מה שאתם מציעים. שימוש ממוקד במילות מפתח יעזור לכם להשיג זאת.

אופטימיזציה של הפרופיל שלכם ב־Google My Business היא תהליך רב־שכבתי. זה מתחיל בוויזואליות מושכת עם תמונות איכותיות, ממשיך בתיאור מילולי משכנע, ומסתיים במידע מדויק ועדכני. השימוש במילות מפתח מחבר את כל זה יחד, מבטיח שהפרופיל שלכם לא רק ייראה טוב, אלא גם יימצא בקלות. זכרו, בסופו של דבר, GMB הוא כלי שיווקי, וכמו כל כלי שיווקי, הוא דורש כוונון עדין כדי להפיק ממנו את המיטב.

מה זה google my business

איך מנהלים ביקורות ודירוגים ב־Google My Business?

בעולם המקוון, מילה טובה שווה זהב -‏ וביקורת שלילית יכולה להיות הרסנית לאין שיעור. ב־Google My Business, הביקורות והדירוגים אינם רק משוב; הם מנוע צמיחה רב־עוצמה או, אם הם לא מנוהלים נכון, מכשול משמעותי.

עודד לקוחות לכתוב ביקורות

רוב הלקוחות המרוצים לא יכתבו ביקורת מיוזמתם. לכן, עליכם לעודד אותם לעשות זאת. צרו קישור ישיר לדף הביקורות שלכם בגוגל מיי ביזנס ושתפו אותו בכל מקום: בחשבוניות, בכרטיסי ביקור, במיילים, ב־SMS לאחר הביקור. למשל, מכון יופי יכול לשלוח הודעה: “מקווים שנהנית מהטיפול! נשמח אם תוכלי לשתף את חוויתך ב־Google.” או הציעו תמריץ קטן, כמו הנחה בביקור הבא עבור כל ביקורת.

הגיבו הן לביקורות חיוביות והן לביקורות שליליות

הגיבו במהירות לכל ביקורת -‏ חיובית או שלילית -‏ באופן אישי ומקצועי. תגובות לביקורות חיוביות כמו “תודה רבה, עדנה! שמחנו לשמוע שהתספורת החדשה העלתה לך חיוך. מחכים לראותך שוב!”, מחזקות את הקשר ומעודדות ביקורים חוזרים.

לביקורות שליליות, הכלל הוא אמפתיה, התנצלות ותיקון. למשל: “אלירן, אנו מצטערים עמוקות על חוויית הארוחה המאכזבת. זה אכן לא הסטנדרט שלנו. נשמח אם תיצור קשר בפרטי כדי שנוכל לפצות אותך ולהבטיח שזה לא יקרה שוב.” תגובה כזו מראה שאתם קשובים ללקוחות שלכם ופועלים לתקן את עצמכם ולהשתפר.

השתמשו במשוב לשיפור השירות

כבר אמרנו שביקורות שוות זהב -‏ אך לא רק עבור תדמית, אלא גם עבור שיפור פנימי. רכזו את כל המשוב, וחפשו מגמות לייעול. למשל, אם מספר לקוחות מציינים שהקפה במאפייה שלכם “חלש מדי”, זה הזמן לכוונן את המכונה או להחליף ספק. אם רבים מהללים מלצרית ספציפית, אולי הגיע זמן לקדם אותה.

שתפו את המשוב עם צוות העובדים. זו לא רק חוויה מלמדת, אלא גם כזו שמעודדת שיפור. “תראו כמה לקוחות מעריכים את המאמץ שלנו לייצר לחמים ללא גלוטן. בואו נרחיב את הקו!” כך, הביקורות הופכות למנוף עבור חדשנות ושיפור מתמיד.

ביקורות ב־GMB הן הרבה יותר מכוכבים על המסך. הן קול הלקוח, מדד לשביעות רצון, כלי שיווקי ומצפן לשיפור. עידוד ביקורות, תגובה נכונה והפקת לקחים ־ אלו המפתחות לא רק לדירוג גבוה ב־Google, אלא גם לעסק משגשג ומתפתח.

חשיבותו של Google My Business בעידן הדיגיטלי

העידן הדיגיטלי הנוכחי שינה את כללי המשחק. כמו שציינו בתחילת המאמר, היום הצרכן הממוצע אינו פותח ספר טלפונים או מחפש שלטים ברחוב; הוא מחפש ב־Google, וזאת עוד לפני שהוא יוצא מהבית. למעשה, מחקרים מראים ש־97% מהצרכנים מסתמכים על חיפוש מקוון כדי למצוא עסקים מקומיים, וש־75% מהם אף לא מביטים מעבר לעמוד הראשון של תוצאות החיפוש.

גוגל מיי ביזנס אינו רק כלי שיווקי -‏ הוא חלון הראווה הדיגיטלי שלכם, הכרטיס הדיגיטלי, ולעיתים אף “המקום” הראשון שבו לקוחות “מבקרים”. בעוד שאתר אינטרנט דורש מהצרכן ללחוץ ולנווט, GMB מציג את כל המידע הקריטי -‏ שעות, תמונות, ביקורות -‏ מיד בתוצאות החיפוש. במובנים רבים, זהו ה”רושם הראשוני” הדיגיטלי שלכם.

יתרה מזאת, בעידן שבו 88% מהחיפושים בסמארטפונים עבור עסקים מקומיים מובילים לשיחה או ביקור תוך 24 שעות, GMB הוא הגשר בין העולם הדיגיטלי לפיזי. הוא לא רק מושך לקוחות; הוא מניע אותם לפעולה, בין אם זו הזמנה מקוונת או ביקור בחנות.

לבסוף, בעידן של ביקורות ודירוגים, גוגל מיי ביזנס הוא במה לבניית אמון. כש־90% מהצרכנים קוראים ביקורות לפני קנייה, והדירוג הממוצע של עסק בגוגל משפיע על 10% מהכנסותיו -‏ זה כבר לא רק על נראות, אלא על המוניטין והרווחיות שלכם. Google My Business אינו עוד פלטפורמה; הוא המראה הדיגיטלית שמשקפת את העסק שלכם לעולם.

התחלה מוצלחת בגוגל מיי ביזנס אינה מסתכמת רק בפתיחת חשבון. זוהי תוכנית פעולה מקיפה המשלבת דיוק, יצירתיות ולמידה מתמשכת. בהקמת פרופיל מדויק ועשיר, אתם יוצרים בסיס איתן. בהתמקדות בביקורות, אתם בונים אמון. עם תכנון תוכן ואינטגרציה, אתם מרחיבים את החשיפה. וכשאתם מתחייבים ללמידה מתמשכת, אתם מבטיחים שהפרופיל שלכם ימשיך להתפתח ולשגשג. זכרו, בעידן הדיגיטלי, Google My Business אינו רק כרטיס ביקור -‏ הוא השגריר הדיגיטלי שלכם, אשר פועל 24/7 כדי למשוך, לשכנע ולהמיר לקוחות פוטנציאליים ללקוחות אמיתיים -‏ הלקוחות שחיפשתם מלכתחילה.